Płatności i dostawa

Realizacja wysyłki zamówienia w Sklepie odbywa się za pośrednictwem Paczkomatów InPost, Kuriera InPost lub firmy kurierskiej DPD. Istnieje możliwość odbioru osobistego w siedzibie firmy (pn. - pt. w godz.: 08:00 - 17:00).Przy zamówieniach za minimum 299 zł wysyłka GRATIS!

  • Opłata za wysyłkę (ceny w zł) Kurier InPost: 9,90 zł brutto
  • Opłata za wysyłkę (ceny w zł) Paczkomaty: 9,90 zł brutto
  • Opłata za wysyłkę (ceny w zł) Poczta Polska: 13,90 zł brutto
  • Opłata za wysyłkę (ceny w zł)firma kurierska DPD: 14,90 zł brutto

Koszty dostawy dotyczą dostaw na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

Zamówienia rozpatrywane są przez obsługę sklepu w terminie trzech dni roboczych od daty złożenia zamówienia, przy czym zamówienia dokonane w piątek po godz. 13.00, w soboty, niedziele lub święta rozpatrywane będą w najbliższych dniach roboczych po w/w dniu. Na czas oczekiwania składa się nie tylko czas realizacji zamówienia przez obsługę sklepu, ale również czas dostarczenia przesyłki. Prosimy zwrócić szczególną uwagę na prawidłowe wypełnienie danych adresowych.

Każde zamówienie potwierdzane jest przez Sprzedawcę w postaci wiadomości przesłanej automatycznie na wskazany przez Klienta adres e-mail. Wiadomość potwierdzająca zawiera rodzaj i ilość zamówionego towaru, ceny jednostkowe poszczególnych towarów, jak i łączną cenę zamówienia wraz z kosztami przesyłki.

Warunkiem realizacji zamówienia jest dostępność produktu na magazynie. W sytuacji, gdy towar będący przedmiotem zamówienia jest w danej chwili niedostępny w magazynie, Klient informowany jest o etapie i terminie realizacji zamówienia i może podjąć decyzję o modyfikacji zamówienia, anulowaniu zamówienia lub możliwości przesunięcia terminu dostawy.